ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE, Třešť - Albert

Společnost ATALIAN CZ s.r.o. patří do francouzské skupiny ATALIAN a je specialistou v oblasti tzv. „Facility management“ služeb, kam patří mimo jiné správa a údržba budov, úklidové služby, energetický management, čištění kanalizace, zajištění ostrahy, recepcí a administrativních služeb. Díky pobočkám po celé České republice může společnost ATALIAN nabídnout kandidátům řadu pracovních příležitostí ve všech regionech.

Náplň práce

  • Úklid prodejní plochy
  • Úklid kanceláří, zázemí prodejny a sociálního zařízení

Nabízíme

  • Pracovní doba: PO – PÁ 6 hodin denně, SO 4 hodiny denně
  • Práce vhodná i pro seniory, maminky na MD
  • Práce na DPP / možno i na PP
  • Férový přístup nadřízených a přátelský kolektiv
  • Dlouhodobá spolupráce

Požadavky

  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Pracovitost

V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE paní IVANU ZABLOUDILOVOU na telefonu: 731 692 523

Firma: ATALIAN CZ s.r.o.

Kontakt: Jan SCHWARZ
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5 - Jinonice

Místo práce: Třešť

Typ úvazku: brigáda

Poznámka: vhodné pro absolventy, vhodné pro osoby ztp

Plat: 90 - 90 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé